Nejnovější videoinzeráty - strana 10

Videoinzeráty 5560 z 987

Inzerát: Dítě jako osobnost

Dítě jako osobnost

Bude mi ctí se s vámi potkat na přednáškách, které jsou pro všechny moderní rodiče dnešní doby. Podebatujeme o tom, jak podpořit zdravý vývoj našich dětí, i jak zvládat jejich vrtochy a překvapení s náležitým nadhledem. O tom, co vše se můžeme od svých dětí naučit a proč. Jak správně číst, co nám sdělují. Jak jim předávat svá vlastní poznání a zkušenosti, aby jim byly k užitku. I jak zvládnout okamžiky, kdy jsme příliš unavení a dochází nám síly. Těším se na vás. Podrobnosti včetně termínů najdete u předprodeje vstupenek.

01.04.2020 18:30 | video inzerát z rubriky Osobní rozvoj

Inzerát: Magie hlasu a slov

Magie hlasu a slov

Mozek každého z nás je originál a mluví svým vlastním jazykem. I proto si občas nerozumíme. Náš mozek zpracovává slova specifickým způsobem. Nemyslí ve slovech, zpracovává emoční náboj, který jsme v minulosti slovům přiřadili. Ten pak ve spojení s hlasem koná pod hladinou našeho vědomí a odráží se v našem konání a rozhodování. I proto úspěšní lidé některá slova takřka neříkají. A při práci s hlasem využívají specifické techniky, které jejich schopnost získat si druhé podpoří. Podrobnosti včetně termínů najdete na webu u předprodeje vstupenek.

01.04.2020 18:29 | video inzerát z rubriky Slevy na vzdělávání

Inzerát: Řeč těla, aneb jak tělo promlouvá

Řeč těla, aneb jak tělo promlouvá

Na semináři objevíte nejdůležitější zásady a pravidla čtení řeči těla i tipy, jak si poutavým způsobem získat druhé na svoji stranu. Chcete-li lépe uspět ve vyjednávání a komunikaci, vyhnout se možným konfliktům i nedorozuměním, pak vám schopnost číst řeč těla druhých a zvládat svoji vlastní bude ideální podporou. Podrobnosti k semináři včetně termínů najdete na webu u předprodeje vstupenek.

01.04.2020 18:29 | video inzerát z rubriky Slevy na vzdělávání

Inzerát: Úspěšná prezentace a sebeprosazení

Úspěšná prezentace a sebeprosazení

Trénink prezentačních dovedností a rétoriky, aneb osvojte si principy a postupy úspěšných řečníků. Mluvte před skupinou i jednotlivci přesvědčivě a s lehkostí. Objevte jednoduché způsoby, jak se uvolnit a opustit trému. Podrobnosti včetně termínů najdete na webu u předprodeje vstupenek.

01.04.2020 18:28 | video inzerát z rubriky Slevy na vzdělávání

Inzerát: Kouzelná rétorika

Kouzelná rétorika

Hlas, stejně jako řeč těla, patří do skupiny neverbální komunikace. Znělost našeho hlasu má v promlouvání k druhým obrovskou moc. Barva i výška našeho hlasu ovlivní, zda si důvěru druhých získáme, nebo ji ztratíme. Podrobnosti včetně termínů najdete na webu u předprodeje vstupenek.

01.04.2020 18:28 | video inzerát z rubriky Slevy na vzdělávání

Inzerát: Tajemství ve slovech ukrytá

Tajemství ve slovech ukrytá

Zatímco řeč těla je řečí našeho podvědomí, slovy si svůj systém podvědomých hodnot a přesvědčení vytváříme. Slova pronikají za hranice našeho podvědomí a ovlivňují nás až na úrovni DNA. Spoluutváří naše myšlenky, pocity, chování, sílu osobnosti i realitu, kterou zažíváme tam venku. Slovy utváříme i osobnost svých dětí. Ráda se s vámi potkám na semináři, kde objevíte hlubší podstatu slov a mocnou sílu jejich vlivu. Podrobnosti k semináři včetně termínů najdete na mém webu u předprodeje vstupenek.

01.04.2020 18:27 | video inzerát z rubriky Osobní rozvoj

Videoinzeráty 5560 z 987 | Vložit inzerát

CZ SK PL DE AT FR IT UK US ES HU

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

HyperOdvoz

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje
Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor