Nejnovější videoinzeráty - strana 11

Videoinzeráty 6166 z 987

Inzerát: Asertivita, způsob komunikace i životní styl

Asertivita, způsob komunikace i životní styl

„Nejsem na tomto světě, abych žil podle očekávání druhých lidí, ani nemám pocit, že by svět měl žít podle mých.“ Fritz Perls Seminář je dobrý tipem pro všechny, kteří chtějí lépe pochopit sebe i druhé. Objevit asertivitu uvnitř sebe a získat větší emoční rovnováhu, sebedůvěru a sebejistotu nejen v jednání s druhými. Asertivní přístup k životu nám pomáhá lépe a s větším nadhledem zvládat situace, reagovat na ně přiměřeně, méně se stresovat a více se radovat. Zaměříme pozornost na příčiny toho, pr..

01.04.2020 18:27 | video inzerát z rubriky Slevy na vzdělávání

Inzerát: Magie hlasu a slov

Magie hlasu a slov

Se schopností ovlivňovat druhé se rodíme. Přinášíme si ji v genetické výbavě na tento svět. Je na nás, jak tuto vrozenou schopnost rozvineme. Rozhoduje o tom i to, jak se naučíme pracovat s hlasem a se slovy. To pak ovlivňuje výsledek, kterého v jednání s druhými dosahujeme. Mozek každého z nás je originál a mluví svým vlastním jazykem, slova zpracovává specifickým způsobem. I proto si občas nerozumíme. Podrobnosti včetně termínů najdete na webu u předprodeje vstupenek.

01.04.2020 18:26 | video inzerát z rubriky Slevy na vzdělávání

Inzerát: Řeč těla, aneb jak tělo promlouvá

Řeč těla, aneb jak tělo promlouvá

Na semináři objevíte nejdůležitější zásady a pravidla čtení řeči těla i tipy, jak si poutavým způsobem získat druhé na svoji stranu. Chcete-li lépe uspět ve vyjednávání a komunikaci, vyhnout se možným konfliktům i nedorozuměním, pak vám schopnost číst řeč těla druhých a zvládat svoji vlastní bude ideální podporou. Podrobnosti k semináři včetně termínů najdete na webu u předprodeje vstupenek.

01.04.2020 18:26 | video inzerát z rubriky Osobní rozvoj

Inzerát: Úspěšná prezentace a sebeprosazení

Úspěšná prezentace a sebeprosazení

Trénink prezentačních dovedností a rétoriky, aneb osvojte si principy a postupy úspěšných řečníků. Mluvte před skupinou i jednotlivci přesvědčivě a s lehkostí. Objevte jednoduché způsoby, jak se uvolnit a opustit trému. Podrobnosti včetně termínů najdete na webu u předprodeje vstupenek.

01.04.2020 18:25 | video inzerát z rubriky Slevy na vzdělávání

Inzerát: Kouzelná rétorika

Kouzelná rétorika

Hlas, stejně jako řeč těla, patří do skupiny neverbální komunikace. Znělost našeho hlasu má v promlouvání k druhým obrovskou moc. Barva i výška našeho hlasu ovlivní, zda si důvěru druhých získáme, nebo ji ztratíme. Podrobnosti včetně termínů najdete na webu u předprodeje vstupenek.

01.04.2020 18:24 | video inzerát z rubriky Osobní rozvoj

Inzerát: TV skříňka/komoda

TV skříňka/komoda

Skříňka na TV,hifi soupravu,DVD.Další úložný prostor-za dvířky 1 police(nastavitelná)a zásuvka+otevřené police.Š.81cm,v.104cm,hl.32cm.Provedení javor,ABS hrany,kovové nohy.Vyrobeno na zakázku firmou Peter MAX.

01.04.2020 16:31 | video inzerát z rubriky TV a hi-fi stolky

Videoinzeráty 6166 z 987 | Vložit inzerát

CZ SK PL DE AT FR IT UK US ES HU

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

HyperOdvoz

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje
Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor