Nejnovější videoinzeráty - strana 12

Videoinzeráty 6772 z 1 247

Inzerát: Legendární rádio Tesla Talisman 308U, top stav

Legendární rádio Tesla Talisman 308U, top stav

Legendární starožitné a plně funkční rádio Tesla Talisman 308U, rok výroby 1953/58. Rádio je plně funkční, v excelentním stavu, a krásně hraje na všech třech vlnových rozsazích. Bakelitová skříň barvy tmavě červené, bílé ovládací knoflíky. Jeho Art Deco design byl na svoji dobu skutečně nadčasový a přijímač se podařilo, jako jednomu z mála výrobků Tesla, vyvážet i do zahraničí. Byl také popisován v mnoha zahraničních časopisech a encyklopediích, viz jedna z přiložených fotografií z knihy Bakelite Radios.

23.04.2018 18:10 | video inzerát z rubriky Ostatní starožitnosti

Inzerát: Gramodesky - nejlepší česká swingová hudba 40. let

Gramodesky - nejlepší česká swingová hudba 40. let

Nejlepší česká swingová hudba 40. let – sestry Allanovy. Sbírka osmi starých šelakových gramodesek legendárního ženského vokálního tria v dobovém albu. Desky jsou určeny k přehrávání na starožitných gramofonech na kliku nebo i pozdějších elektrických gramofonech, vybavených rychlostí 78 ot. /min. Vzácná kolekce starožitných gramodesek.

23.04.2018 15:59 | video inzerát z rubriky Ostatní starožitnosti

Inzerát: Legendární starožitné a plně funkční rádio Talisman

Legendární starožitné a plně funkční rádio Talisman

Legendární starožitné a plně funkční rádio Tesla Talisman 306U, rok výroby 1951/52. Rádio bylo pečlivě zrestaurované, elektronky změřené, kontakty ošetřené, ladící mechanismus vyčistěný a promazaný. Rádio je plně funkční a krásně hraje na všech třech vlnových rozsazích. Osobní odběr v Hodoníně na jižní Moravě nebo pošlu poštou.

23.04.2018 15:59 | video inzerát z rubriky Ostatní starožitnosti

Inzerát: Prodám NC dlabačku CENTAURO ALFA

Prodám NC dlabačku CENTAURO ALFA

Stroj je vhodný pro přesné dlabání a frézování otvorů ve výrobě dveří, zárubní, schodů, regálů, nábytkových dílců, drobných dřevostaveb, zahradního nábytku apod. Otvory vyráběné na tomto stroji mohou mít různorodý tvar a velikost, např.otvor pro zámek dveří, včetně bezpečnostního tříbodového, protiplechy, skryté závěsy dveří, otvor pro kliku a fabku, osazení pro schodnice, příčky regálů, dřevěných venkovních žaluzií apod. Velikost a umístění otvorů je řízena počítačem dle zvoleného programu. Tvorba programů je velice jednoduchá pomocí grafiky a přednastavených geometrických tvarů. Přěsno..

23.04.2018 15:37 | video inzerát z rubriky Dlabačky

Inzerát: Byt 1+1, 31 m2, P5-Smíchov (Malvazinky), K Vodojemu

Byt 1+1, 31 m2, P5-Smíchov (Malvazinky), K Vodojemu

Video prohlídka je součástí inzerátu. Dovolujeme si Vám exkluzivně představit byt 1+1 o velikosti 31 m2 v jedné z nejprestižnějších lokalit Prahy 5 - Smíchova, Malvazinky. Byt se nachází ve 2hém patře nízkopodlažního, cihlového domu v klidné ulici u Malvazinského hřbitova. Výhled ze všech oken je do zeleně a okna jsou orientována na jižní stranu. Při vstupu do bytu se dostaneme do předsíně ze které jsou rozděneny vstupy do pokoje, koupelny a samostatné toalety. Z pokoje se dostáváme do útulné kuchyně, která nabízí nejen dostatek denního světla, ale též prostor ke kulinářským zázrakům. Kuchy..

23.04.2018 14:35 | video inzerát z rubriky Pronájem bytů

Inzerát: Živá hudba na svatbu, ples, Břeclav,Hodonín,Mikulov

Živá hudba na svatbu, ples, Břeclav,Hodonín,Mikulov

Hledáte kapelu, která zahraje jak písně lyrické tak i rockové pecky, navíc pobaví všechny věkové kategorie? Tak jste na správné adrese. Dlouholetá praxe,profesionální úroveň. Zlínsko, Jihomoravský kraj. Tel.776152744

23.04.2018 13:51 | video inzerát z rubriky Pořádání akcí, živá hudba

Videoinzeráty 6772 z 1 247 | Vložit inzerát

CZ SK PL DE AT FR IT UK US ES HU

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

HyperOdvoz

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje
Copyright © 2003-2018, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor