Nejnovější videoinzeráty - strana 14

Videoinzeráty 7984 z 1 278

Inzerát: Teplovzdušné solární panely

Teplovzdušné solární panely

Teplovzdušné panely mají široké použití a jsou určeny zejména k ventilaci a udržování ideální teploty a vlhkosti v bytových i nebytových prostorách,chatách a chalupách.Velkou výhodou je provoz bez nároku na el.energii a zároveň dlouhá užitná hodnota.Velmi vhodné také do prostor zasažených povodněmi. Tento panel lze připojit na vnější zdroj energie,takže ho lze používat i když nesvítí slunce pouze jako ventilaci.Při zvolení optimální velikosti a splnění podmínek je možné počítat s úsporami za energie až o jednu čtvrtinu.Zároveň hledáme nové spolupracovníky. Velikost panelu 2x1m a 24 200Kč ..

20.01.2019 18:38 | video inzerát z rubriky Solární technika

Inzerát: Prodej Stavební pozemek, 2.860 m2, Pazderna

Prodej Stavební pozemek, 2.860 m2, Pazderna

Nabízíme prodej rozlehlého slunného pozemku o velikosti 2.860 m2 v obci Pazderna v okrese Frýdek-Místek. Video prohlídka pozemku na adrese: https://youtu.be/RczRptOxo-U Pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu s přístupem po obecní komunikaci. Pro zájemce, kteří požadují dostatek soukromí, nabízíme odkoupení sousedícího pozemku o velikosti cca 1.800 m2 za zvýhodněnou cenu. Máte rádi procházky krajinou a letní koupání? Žermanická přehrada je od pozemku vzdálena 2,5 km. Krásnou procházku či pohodovou jízdu na kole si tak můžete dopřávat i s dětmi bez nutnosti cestování autem. Čistá vodní pl..

20.01.2019 15:40 | video inzerát z rubriky Pozemky

Inzerát: PRODEJ s.r.o. s vlastnímí sw projekty a výrobní linkou.

PRODEJ s.r.o. s vlastnímí sw projekty a výrobní linkou.

Prodej s.r.o. s vlastními softwarovými projekty a dobrým hardwarovým zázemím. Součástí vybavení společnosti je linka na potisk plastových karet a technologie na jejich personifikaci. Vzhledem k širokým možnostem využití plastových karet a jejich perspektivě je možnost oslovení potenciálních zákazníků téměř neomezena. Aplikační oblasti: sklady, velkoobchody, maloobchodní prodejny, mobilní prodej z vozidel, restaurační a stravovací provozy, školy, firmy, úřady. Projekty připraveny na registraci DPH. Společnost má významné obchodní a servisní zastoupení předních světových výrobců

20.01.2019 11:14 | video inzerát z rubriky Firmy na prodej

Inzerát: Erdelteriér štěně  s PP

Erdelteriér štěně s PP

Poslední volná fenečka z ch.s. Zlatý most narozená 27.9.2018. Fenečka je vyrovnané povahy, socializovaná, odchovaná v domácnosti zvyklá na jiné psy. Předpoklad dobrého exteriéru i povahy, vhodná jako výborný společník do rodiny. Kontakt: 603 306 224, cm.martina@seznam.cz

20.01.2019 11:02 | video inzerát z rubriky Psi

Inzerát: Briketovací lis 15 Home

Briketovací lis 15 Home

Briketovací lis 15 Home - Doprava, sestavení lisu a zaškolení obsluhy zdarma. Tento briketovací lis svou unikátní koncepcí umožňuje výrobu briket z pilin, hoblin a dřevního prachu bez velké počáteční investice. Proběhly i úspěšné zkoušky lisování drceného papíru a sena, u těchto materiálů ale doporučujeme zkoušku před nákupem. Bez použití dalších pojiv získáte z odpadu topivo, které má velkou výhřevnost. Technické parametry: Napájení 230 V Motor 2,3 kW Průměr briket 50 mm Délka brikety 3 - 5 cm Lisovací tlak 8 tun Výkon lisu 5 - 12 kg/hod. Vlhkost vstupního materiálu 5 - 15 % Hmotno..

20.01.2019 10:39 | video inzerát z rubriky Briketovací lisy

Inzerát: Nový briketovací lis BrikStar EK

Nový briketovací lis BrikStar EK

DOPRAVA A INSTALACE ZDARMA! Nový briketovací lis BrikStarEK s jednoduchým ovládáním,výkon 10 - 30 kg/hod., s automatickým provozem pro lisování materiálů bez použití pojiv. Automaticky udržuje velikost brikety a po vyprázdnění násypky se automaticky vypne. Jednoduché ovládání, nízká spotřeba. Lis je ovládán pouze jedním vypínačem. Programovatelný řídící systém vyvinutý pouze pro tento typ lisu zajišťuje všechny potřebné automatické funkce a umožňuje bezobslužný provoz. Při vyprázdnění materiálu z násypky zabezpečuje odstavení lisu z provozu. BrikStarEk je poháněn hydraulickým agregátem s elekt..

20.01.2019 10:39 | video inzerát z rubriky Lisy

Videoinzeráty 7984 z 1 278 | Vložit inzerát

CZ SK PL DE AT FR IT UK US ES HU

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

HyperOdvoz

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje
Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor