Nejnovější videoinzeráty - strana 140

Videoinzeráty 835840 z 1 097

Inzerát: Apple iphone 5S

Apple iphone 5S

Prodám, plně funkční, plně vybavený iphone vč. dokovací stanice, jen bez sluchátek z hygienických důvodů. Od koupě dané tvrzené sklo a nošen stále v obalu, je bez jediné známky používání, bez rýh. video o funkčnosti přikládám. Důvod prodeje je, že jsem zvyklá na android a toto nezvládám :D. Je stále v záruce. Kupovaný 19.8 2016 v Euronicsu. Osobní setkání pouze Valašské Meziříčí, po domluvě možná Nový Jičín, Rožnov pod Radhoštěm

27.02.2017 10:43 | video inzerát z rubriky Mobilní telefony

Inzerát: Hudba na Svatbu-Ples-Narozeniny aj.

Hudba na Svatbu-Ples-Narozeniny aj.

Hudební skupina: Duo „RYTMIK“ Dol.Kounice , Klávesy,zpěv+Saxofon, Případně solo klávesy, Vám nabízí svou produkci na svatbu, rodinou oslavu, firemní večírek, taneční zábavu, reprezentačním plese atd. Náš repertoár zahrnuje široké spektrum českých i zahraničních skladeb, evergreeny, současnou populární hudbu, skladby rockové ale samozřejmě i lidovky. Výběr písní vždy podřídíme složení posluchačů v sále, abychom v rámci možností co nejvíce vyhověli jejich přáním a požadavkům. Špičková aparatura jsou zárukou profesionální úrovně provedení našeho vystoupení. Kontakt: Josef Denk mob.: 608 ..

26.02.2017 14:53 | video inzerát z rubriky Kapely, hudebníci

Inzerát: Kapela složená z muzikantů ne duo-karaoke

Kapela složená z muzikantů ne duo-karaoke

Kapela hrající vlastníma rukama, hledá pořadatelé tanečních zábav a plesů, popř. jiných kulturních akcí. Hrajeme pop-rock. Vzhledem k tomu, že se muzice věnujeme delší dobu, baví nás a nejsme na ni finančně závioslí, dohodneme se vždy na honoráři ke spokojenosti obou stran. Kapela hraje v následujícím složení. 1. zpěvačka 2. kytara sólo, zpěv 3. kytara doprovod, zpěv 4. klávesy, zpěv 5. baskytara, zpěv 6. bicí Bližší informace na tel.: 724 339 129 Radek

23.02.2017 20:03 | video inzerát z rubriky Kapely, hudebníci

Inzerát: Romantický vyhlídkový let vrtulníkem pro 2 nad Brnem

Romantický vyhlídkový let vrtulníkem pro 2 nad Brnem

Nabízíme vyhlídkové lety vrtulníkem z letiště Brno Medlánky. Darujte si nevšedni zažitek a poznejte Brno uplně jinak!

21.02.2017 13:52 | video inzerát z rubriky Zážitky

Inzerát: Ventrac - komunální nosič nářadí

Ventrac - komunální nosič nářadí

Ventrac – profesionální pomocník pro Vaši obec První stroj, který je vyroben pro komplexní potřeby infrastruktury obce a měst. Kloubová variabilita stroje zaručuje perfektní manévrovatelnost a obratnost. Svahová dostupnost bez použití lana k připevnění je až 40°. Stroj je vyráběn v USA, kde se řadí mezi špičky mezi malotraktory. Výroba sahá až do roku 1941. V dnešní době je Ventrac nejprodávanější značkou. Ventrac vyrábí dvě serie 3400 a 4500. Stroje jsou osazovány motory BaS a Kubota. Je vráběn i model, který je poháněn LPG. Stroje lze osadit kabinou. Zahrada-Dílna-Stroje s.r.o. je ..

18.02.2017 08:58 | video inzerát z rubriky Zemědělské traktory

Inzerát: Máte vysoký krevní tlak ? Využijte k léčbě mlhovou fontánu.

Máte vysoký krevní tlak ? Využijte k léčbě mlhovou fontánu.

Využijte současných cen zboží, do vyprodání zásob, kde není zohledněna kurzová intervence ČNB. ******************************************** Víte, že…… • Všude, kde se cítíte dobře – v lese, u vody, po dešti – je toto způsobeno dostatečným množstvím aniontů • Mlhová fontána kromě zvlhčení vzduchu produkuje anionty, kterých je kolem nás vlivem přetechnizovanosti nedostaek • Odpařováním vody (vodní mlhy) se snižuje okolní teplota • Dostatek aniontů snižuje možnost přehřátí organismu, zlepšuje soustředění a potlačuje únavu • Mlhová fontána přitahuje prach a pyl v místnosti, který se usazu..

17.02.2017 16:26 | video inzerát z rubriky Zvlhčovače, odpařovače

Videoinzeráty 835840 z 1 097 | Vložit inzerát

CZ SK PL DE AT FR IT UK US ES HU

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

HyperOdvoz

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje
Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor