Nejnovější videoinzeráty - strana 5

Videoinzeráty 2530 z 1 110

Inzerát: Starý gramofon na kliku His Master’s Voice

Starý gramofon na kliku His Master’s Voice

Starý gramofon na kliku His Master’s Voice, rok 1931. Excelentní stav, plně funkční, krásně hraje – video gramofonu pošlu na vyžádání. Gramofon v tmavomodré verzi je vybaven i kovovým zásobníkem na gramodesky (na fotografiích je položen na otočný talíř) pro snazší přenášení, třeba na piknik nebo na dlouhé cesty (film Vzpomínky na Afriku, Meryl Streep). Ke gramofonu přidám balíček náhradních jehel.

21.07.2017 09:27 | video inzerát z rubriky Ostatní obývací nábytek

Inzerát: Dovolená v českých apartmánech v Alpách, Leogang, Rakousko

Dovolená v českých apartmánech v Alpách, Leogang, Rakousko

České apartmány Blueberry a Wildbach v lyžařském a rekreačním středisku Skicircus Saalbach-Hintergelmm-Leogang. Ideální místo pro zimní i letní dovolenou. Vzdálenost z Prahy 430 km, z Brna 500 km. ********* K bydlení jsme pro naše hosty připravili celkem dvanáct útulných, komfortně zařízených apartmánů. DŮM BLUEBERRY. • typický alpský dům, dřevostavba po kompletní rekonstrukci v r. 2006 • 7 apartmánů, maximální kapacita 32 osob • osvětlené parkoviště přímo u domu, příjezd po celý rok, zahrada s posezením, gril, dětské atrakce • lyžárna – kolárna, vyhřívaný sušák na boty, stojany na ly..

21.07.2017 08:54 | video inzerát z rubriky Ubytování v zahraničí

Inzerát: Nádherný starožitný gramofon na kliku His Master’s Voice

Nádherný starožitný gramofon na kliku His Master’s Voice

Ze soukromé sbírky nabízím nádherný starožitný gramofon na kliku His Master’s Voice, rok výroby 1929 – 1932. Tento značkový stolní gramofon v krásném černém kufříku je neuvěřitelně zachovalý a v naprosto perfektním stavu, je plně funkční a s přehledem přehraje na jedno natažení klikou obě strany desky. Na vnitřní straně víka je logo His Master’s Voice s obrázkem psíka, jak naslouchám hlasu svého pána, ten měl evokovat kvalitní reprodukci gramofonů této značky. Gramofon je vybaven velmi kvalitní originální zvukovkou His Master’s Voice, zvuk gramofonu je proto naprosto čistý a velmi silný. Špičk..

21.07.2017 08:46 | video inzerát z rubriky Ostatní starožitnosti

Inzerát: Brno - brněnská kapela - Duo Metropol

Brno - brněnská kapela - Duo Metropol

Adresa - metropol.music@seznam.cz Bez hudby by nebyla ani svatba – rodinná oslava, ani ples 00420607215319 Každá oslava je okořeněna hudbou. Někteří lidé, zejména teenageři, preferují spíše DJ, který zahraje ultramoderní hudbu, jak ji můžeme slyšet například v rádiu. Ale to je jen pouštění originálních studiových nahrávek bez živých hudebníků. Dnešní moderní doba se neobejde bez kvalitní živé hudby. Posluchači rádi pozorují hbité prsty hudebníků na pódiu. Živá hudba hrající všechny společenské tance je nezbytná na svatbách, plesech, ale také různých oslavách, například oslavy padesátin či j..

21.07.2017 07:47 | video inzerát z rubriky Kapely, hudebníci

Inzerát: RÁMEČKY  MDF NA PALIČKOVANOU KRAJKU NEBO VÝŠIVKY

RÁMEČKY MDF NA PALIČKOVANOU KRAJKU NEBO VÝŠIVKY

Prodám různé MDF rámečky vhodné na paličkovanou krajku,výšivky,prostě na vše,co český zručný človíček dovede. Ceny jsou různé dle velikosti a u všech rámečků je antireflexní sklo ( kromě pukliny)takže uvedená cena je orientačni.Rámečky i do prostoru. Přesný ceník a rozměry zašlu emailem na požádání.

21.07.2017 06:58 | video inzerát z rubriky Drobná domácí výroba

Inzerát: RÁMEČKY DO PROSTORU

RÁMEČKY DO PROSTORU

Prodám nové rámečky do prostoru,8 hnědých. Rámečky jsou z materiálu MDF o vnitřním rozměru 25x20 cm a paličkovaná krajka se do nich vypíná lze použít i na jiné ruční práce. zelené jsou již prodané

21.07.2017 06:56 | video inzerát z rubriky Umělecké potřeby

Videoinzeráty 2530 z 1 110 | Vložit inzerát

CZ SK PL DE AT FR IT UK US ES HU

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

HyperOdvoz

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje
Copyright © 2003-2017, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor