Nejnovější videoinzeráty - strana 7

Videoinzeráty 3742 z 897

Inzerát: Harmonium Lídl&Velík

Harmonium Lídl&Velík

Plně funkční, stáří cca 100 let. Možná sleva po dohodě.

29.07.2020 14:21 | video inzerát z rubriky Ostatní stará technika

Inzerát: Legendární rádio Tesla Talisman 308U po renovaci

Legendární rádio Tesla Talisman 308U po renovaci

Legendární starožitné a plně funkční rádio Tesla Talisman 308U, rok výroby 1953/58. Rádio je plně funkční, v excelentním stavu, a krásně hraje na všech třech vlnových rozsazích. Bakelitová skříň barvy tmavě červené, bílé ovládací knoflíky. Jeho Art Deco design byl na svoji dobu skutečně nadčasový a přijímač se podařilo, jako jednomu z mála výrobků Tesla, vyvážet i do zahraničí. Byl také popisován v mnoha zahraničních časopisech a encyklopediích, viz jedna z přiložených fotografií z knihy Bakelite Radios.

29.07.2020 08:20 | video inzerát z rubriky Ostatní starožitnosti

Inzerát: Prodej domácí vysoce kvalitní prémiové Maďarského koření

Prodej domácí vysoce kvalitní prémiové Maďarského koření

Prodej domácí vysoce kvalitní prémiové Maďarské papriky a jiného koření ze Szeged. Máme v nabídce papriku sladkou, pálivou baleno po 100g/49kč nebo 500g/249Kč, chilli vločky 109Kč, velmi dobrý olej ze semínek papriky lisovaný za studena sladký/pálivý 129Kč a vegeta v balení 250g/49kč nebo Vegeta bez glutamátů 500g/139kč. Papriku si sami pěstujeme, je ručně sbíraná, očistěná, odstopkovaná a pomletá na našem starém mlýně v Röszke kousek od Szeged. Garantuji nejlepší kvalitu, přesně jako na fotografiích. Dále ze Španělska dovážíme originalní uzenou papriku (vyrábí se jen tam) Pimento de la Vera ..

28.07.2020 13:31 | video inzerát z rubriky Potravinářské suroviny

Inzerát: Nerezový čeřič pro sýrárny/mlékárny

Nerezový čeřič pro sýrárny/mlékárny

Nabízíme novinku nerezový Čeřič (míchadlo), vyrobeno z AISI 304, pro potravinářské provozy. Dále je možné dodání elektropohonu s regulací otáček. Lze na zakázku upravit rozměry,dle Vaší nádoby,případně můžeme dodat i s nerezovou nádobou (kotlana.eu). Rozesíláme po celé ČR i SR.

28.07.2020 11:30 | video inzerát z rubriky Dojení, zpracování mléka

Inzerát: Tajemství ve slovech ukrytá

Tajemství ve slovech ukrytá

Zatímco řeč těla je řečí našeho podvědomí, slovy si svůj systém podvědomých hodnot a přesvědčení vytváříme. Slova pronikají za hranice našeho podvědomí a ovlivňují nás až na úrovni DNA. Spoluutváří naše myšlenky, pocity, chování, sílu osobnosti i realitu, kterou zažíváme tam venku. Slovy utváříme i osobnost svých dětí. Ráda se s vámi potkám na semináři, kde objevíte hlubší podstatu slov a mocnou sílu jejich vlivu. Podrobnosti k semináři včetně termínů najdete na mém webu u předprodeje vstupenek.

27.07.2020 12:07 | video inzerát z rubriky Osobní rozvoj

Inzerát: Magie hlasu a slov

Magie hlasu a slov

Se schopností ovlivňovat druhé se rodíme. Přinášíme si ji v genetické výbavě na tento svět. Je na nás, jak tuto vrozenou schopnost rozvineme. Rozhoduje o tom i to, jak se naučíme pracovat s hlasem a se slovy. To pak ovlivňuje výsledek, kterého v jednání s druhými dosahujeme. Mozek každého z nás je originál a mluví svým vlastním jazykem, slova zpracovává specifickým způsobem. I proto si občas nerozumíme. Podrobnosti včetně termínů najdete na webu u předprodeje vstupenek.

27.07.2020 12:06 | video inzerát z rubriky Slevy na vzdělávání

Videoinzeráty 3742 z 897 | Vložit inzerát

CZ SK PL DE AT FR IT UK US ES HU

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

HyperOdvoz

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje
Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor