Nejnovější videoinzeráty - strana 7

Videoinzeráty 3742 z 844

Inzerát: Stojan na řezání dřeva Pořízek Standard

Stojan na řezání dřeva Pořízek Standard

Univerzální stojan na hromadný pořez pro rychlou a bezpečnou práci s motorovou pilou! V Pořízkovi zpracujete vše - od dlouhé kulatiny, po metry, slabou probírku, latě, krajinky, drobné větve i palety. nyní nově v modré barvě. Doprava po ČR od 230,-, do SK za cca. 12,- EUR přepravní společností.

03.04.2021 21:40 | video inzerát z rubriky Motorové a elektrické pily

Inzerát: Krásný vánoční zvonek, nový originál ruční práce - SLEVA

Krásný vánoční zvonek, nový originál ruční práce - SLEVA

Krásný vánoční zvonek, originál, ruční práce. Zcela nový. Výška 13cm, průměr 9cm. Vyrytý a ručně malovaný motiv oslíka, ovečky a komety. Zvon má pěkný výrazný zvuk, ukázka zvonění v MP3 na vyžádání. Osobní převzetí či platba předem. Doporučený balík 100,-Kč. Nebo si sami můžete objednat Zásilkovnu. Na dobírku nezasílám.

03.04.2021 15:05 | video inzerát z rubriky Sváteční ozdoby

Inzerát: Demoliční třídící drapák DEHACO DSG 602

Demoliční třídící drapák DEHACO DSG 602

Demoliční třídící drapák DEHACO DSG 602 nizozemského výrobce demoliční techniky. Zařízení na skutečné demolice, práci. Hmotnost drapáku 840 kg, rozevření 1800 mm, šířka koše 800 mm, objem koše 400 litrů, pro bagry 10 - 16 tun. Součástí ceny upínací deska, hydraulické hadice s rychlospojkami, instalace u vás. Záruka na drapák 1 rok, záruka na 360° rotační otočnou hlavu 2 roky. Důležitým prvkem drapáku je robustní otočová hlava – nekonečná otoč. Jedná se o obdobu otoče u minibagru – věnec poháněný přes pastorek malým hydromotorkem – u větších drapáků jsou 2 hydromotorky. Tato otoč je š..

02.04.2021 12:28 | video inzerát z rubriky Bagry

Inzerát: Vchodové dveře z pozinkované oceli

Vchodové dveře z pozinkované oceli

Rozměr dveří, mm (montážní rozměry šířka x výška): 880 nebo 980 mm x 2050 mm - Křídlo dveří — tloušťka 60 mm, vyrobeno z pozinkované oceli - Rám dveří — pozinkovaná ocel o tloušťce 1,5 mm - Výplň křídla – nehořlavá kamenná vlna vysoké hustoty (130 kg/m3) - Vnější i vnitřní pokrytí- práškové pokrytí odolné proti poškrábání "antique med´" / "antique stříbro" - Design křídla – dekorativní prolisy "Symmetry" - Polohovací pozinkované panty s ložisky - Těsnění po celém obvodu dveří 60 mm - Kování dveří zn. DORMA z matné nerezové oceli typu koule/klika (zámek je ..

02.04.2021 02:16 | video inzerát z rubriky Vchodové dveře

Inzerát: Více Rolový laminátor š.1600 mm, studená laminace

Více Rolový laminátor š.1600 mm, studená laminace

Vítejte F.H.TECH-PRIM nabízí laminátor je k dispozici Rolový laminátor š.1600 mm laminování za studena Profesionální laminátor navržený pro reprografická střediska. Jednoduchá obsluha prostřednictvím digitálního ovládacího panelu podtrhuje jeho užitnost. Nožní ovládání spuštění značně usnadňuje manipulaci. Vhodný pro laminaci všech typů dokumentů. Robustní celokovová konstrukce, jednoduchá obsluha a reverzní chod jsou základním předpokladem pro perfektní laminaci i v dlouhodobém intenzívním provozu. * studená laminace * Variabilní rychlost SPECIFIKACE: hmotn..

01.04.2021 07:57 | video inzerát z rubriky Laminovače

Inzerát: Štěrkové rohože NIDAGRAVEL®, štěrková stabilizace

Štěrkové rohože NIDAGRAVEL®, štěrková stabilizace

Rohože NIDAGRAVEL® jsou určeny pro vytvoření stabilních, odolných a vodu propouštějících štěrkových ploch. S rohožemi NIDAGRAVEL®, je každý štěrkový povrch mnohem schůdnější než v minulosti. Chůze, jízda na kole, v invalidním vozíku nebo s dětským kočárkem či procházka s malým dítětem již nebude představovat problém. Tvar buněk voštinové plástve, ze kterých je rohož NIDAGRAVEL® složena, bezpečně zafixuje štěrk na místě. Desky jsou tvořeny šestiúhelníkovými buňkami s průměrem 49 mm a jsou opatřeny spodní propustnou geotextilií. Tato geotextilie zabraňuje úniku štěrku pod rohož a jeho proni..

31.03.2021 17:30 | video inzerát z rubriky Ostatní obklady

Videoinzeráty 3742 z 844 | Vložit inzerát

CZ SK PL DE AT FR IT UK US ES HU

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

HyperOdvoz

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje
Copyright © 2003-2021, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor