Nejnovější videoinzeráty - strana 8

Videoinzeráty 4348 z 987

Inzerát: Kočičí nábytek - ráj pro vaši kočičku

Kočičí nábytek - ráj pro vaši kočičku

Vyrábíme na zakázku nábytek pro kočky a to v různých barevných variacích. Jednotlivé prvky lze vzájemně kombinovat a vytvořit zcela unikátní kočičí hřiště podle dispozic domácnosti a potřeb Vašich mazlíčků. Využijte volné prostory na stěnách a pod stropem k instalaci designového nábytku, který slouží ke šplhání, lezení, odpočinku i Vašemu hraní s kočičími mazlíčky. Pro větší pohodlí šijeme i polštářky na míru jednotlivých kusů nábytku. Všechny škrabadla, pelíšky, domečky i odpočívadla Vám můžeme vyrobit i v nestandartních velikostech, proto nás neváhejte kontaktovat.

02.04.2020 21:22 | video inzerát z rubriky Škrabadla, odpočívadla

Inzerát: Kočičí nábytek pro přirozený pohyb koček v domácnosti

Kočičí nábytek pro přirozený pohyb koček v domácnosti

Pořiďte vaší kočičce domácí hřiště, kde může skákat, šplhat, hrát si, brousit si drápky, odpočívat, užívat si stejně jako ve volné přírodě. Náš kočičí nábytek můžete umístit na stěnu nebo na strop a využít tak volný prostor ve vašem bytě pro pohyb vaší kočky. Kočičí nábytek obsahuje odpočívadla, škrabadla, nášlapy na skákání, visací lávky na běhání. Jednotlivé komponenty je možné libovolně kombinovat, dle vašeho výběru i vašich potřeb v různých variantách. Dopřejte své kočičce vše, co je pro ni přirozené a radujte se společně s ní.

02.04.2020 21:21 | video inzerát z rubriky Kočky

Inzerát: Ventilátor

Ventilátor

Nový eko ventilátor na kamna. Poháněný teplem. Stačí položit na Kamna a sám se roztočí. Teplý vzduch pak proudí do celého pokoje a zajistí rychlejší ohřátí místnosti o 85% okamžitě.. Má vrtule z 4 lopatkami. Je to super dárek pro ty co mají jakékoliv kamna .. Muže také být jako dekorace má to krásny dizajn. Nepotřebuje další napájení. Žádná další zbytečná montáž. Je hodně tichý a nehučí. Možnost sledovat kamna jestli ještě hoří pomocí vrtule. Cena je včetně poštovního 3000kč. Na další dotazy odpovím.,,,, https://www.youtube.com/watch?v=e2mbtLtSyoM 99spin@centrum.cz

02.04.2020 18:53 | video inzerát z rubriky Ventilátory, větrací technika

Inzerát: Kamna ventilátor

Kamna ventilátor

VYPRODÁNO- OČEKÁVANÉ DODÁNÍ OD DODAVATELE 14 DNŮ......PO OBJEDNÁNÍ --- Nový eko ventilátor na kamna. Poháněný teplem. Stačí položit na Kamna a sám se roztočí. Teplý vzduch pak proudí do celého pokoje a zajistí rychlejší ohřátí místnosti o 85% okamžitě.. Má vrtule z 4 lopatkami. Je to super dárek pro ty co mají jakékoliv kamna . Muže také být jako dekorace má to krásny dizajn. Nepotřebuje další napájení. Žádná další zbytečná montáž. Je hodně tichý a nehučí. Možnost sledovat kamna jestli ještě hoří pomocí vrtule. Cena je včetně poštovního 3000kč. Na další dotazy odpovím..... https://w..

02.04.2020 18:53 | video inzerát z rubriky Kamna

Inzerát: čtečka karet

čtečka karet

Prodám čtečku karet a čipů . dá se přepisovat , kopírovat , zadat vlastní kody. přenostná a také má program na dekodovaní karet do PC. Jednoduchá věc pro ty který mají čipy různych frekvencí.

02.04.2020 18:53 | video inzerát z rubriky Ostatní periferní zařízení

Inzerát: Dětské kolo

Dětské kolo

Prodám dětské kolo 3990kč je to od 10 let. je doplněno brzdovým světlem blatníkem. držák na mobil, tachometrem . Osobní předání Statenice.

02.04.2020 18:52 | video inzerát z rubriky Dětská kola

Videoinzeráty 4348 z 987 | Vložit inzerát

CZ SK PL DE AT FR IT UK US ES HU

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

HyperOdvoz

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje
Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor