Nejnovější videoinzeráty - strana 8

Videoinzeráty 4348 z 1 040

Inzerát: Prodej Rodinný dům, Ropice

Prodej Rodinný dům, Ropice

Příští rok už ve vlastním? Začněte plánovat už dnes. Výstavba rodinného domu 5+kk na pozemku o velikosti 2.500 m2 se zastavěnou plochou 88 m2 a užitnou plochou domu 143 m2. Video prohlídka domu: https://youtu.be/i5j1OWBRWU0 Slunný pozemek s výhledem na pohoří Godula se nachází na rozmezí obcí Smilovice, Střítež a Ropice. Nosné stěny Ytong Lambda 375mm, dvě koupelny s vanou, dlažba, obklady do výše 2m, kompletní sanita. Ve standardu je elektrické vytápění, můžete si zvolit elektrický kotel nebo podlahové vytápění. Střecha plechová, na výběr je i betonová taška KM Beta. Podlahy plovoucí 7 mm ..

17.11.2019 05:03 | video inzerát z rubriky Rodinné domy, vily, chaty

Inzerát: Servopohon Belimo 24

Servopohon Belimo 24

Servopohon Belimo 24 V=. Daňový doklad a záruka.

16.11.2019 22:24 | video inzerát z rubriky Vytápěcí a odvlhčovací technika

Inzerát: vydrcovač betonu s rotací DEHACO RP10 IT

vydrcovač betonu s rotací DEHACO RP10 IT

Hydraulický vydrcovač DEHACO RP10IT, pro bagry 10 - 18 tun, využití při demolicích i při sekundárním drcení na skládkách. Speciální rychlostní hydraulické válce, tlumení koncových poloh hydraulických válců, vyměnitelné čelisti. S 360° nekonečnou rotací. Robustní pevné provedení. Využití i u rekonstrukcí, kde není možnost nasadit hydraulické kladivo. U vydrcovače nevznikají otřesy, nenaruší konstrukci, která má zůstat zachována.

16.11.2019 20:06 | video inzerát z rubriky Bourací technika

Inzerát: Reflexní vesta  -  bezpečnostní vesta -  potisk vesty - logo

Reflexní vesta - bezpečnostní vesta - potisk vesty - logo

nabízím - potištění reflexních vest - jak zelených tak i oranžových - potisk je pouze černou barvou při vysoké teplotě - nelze oprat ani smýt - velikosti dvě dětské a dvě dospělé M a XXL VÍCE NA NAŠICH STRÁNKÁCH www.prosublimaci.cz

16.11.2019 17:30 | video inzerát z rubriky Ostatní autodíly

Inzerát: Penzion ve Frýdlantě nad Ostravicí v Beskydech

Penzion ve Frýdlantě nad Ostravicí v Beskydech

Provozujeme penzion 50 metrů od autobusového nádraží a železniční stanice nádraží ČD směrem do centra. Nabízíme apartmán s kuchyňským koutem a dva pokoje se společným příslušenstvím a rovněž kuchyňkou. Úschova kol a lyží je samozřejmostí. V létě výchozí bod pro horské tůry a v zimě pro lyžaře blízké skiarealy. Cena od 700,-Kč pro dvě osoby /noc.

16.11.2019 11:20 | video inzerát z rubriky Ubytování v ČR

Inzerát: Jakékoliv opravy a servis jízdních kol a elektrokol.

Jakékoliv opravy a servis jízdních kol a elektrokol.

Provádíme jakékoliv opravy a seřizování jízdních kol a elektrokol. Též stavbu nových z vybraných náhradních dílů dle požadavku zákazníka. Rovněž výplety a centrování. Opravy a seřízování menšího rozsahu na počkání.Pokud se necítíte na to, pustit se třeba do stavby, nebo přestavby svého kola na elektrický pohon sami, poradíme Vám, nebo si můžete tuto službu u nás objednat. Na elektrokolo lze přestavět skoro každé běžné kolo, lehokolo, tříkolku, handbike - speciální kolo pro invalidy a pod. Ostatní dle dohody. Kontakt a ukázky: http://www.autoradia-vysilacky.cz/page/22/elektrokola-handbik-e..

16.11.2019 10:58 | video inzerát z rubriky Ostatní díly na kola

Videoinzeráty 4348 z 1 040 | Vložit inzerát

CZ SK PL DE AT FR IT UK US ES HU

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

HyperOdvoz

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje
Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor