Nejnovější videoinzeráty - strana 8

Videoinzeráty 4348 z 1 157

Inzerát: AUTOMATICKÉ DVÍŘKA DO KURNÍKU/doprava zdarma

AUTOMATICKÉ DVÍŘKA DO KURNÍKU/doprava zdarma

Prodám automatické dvířka do kurníku, řízené mikroprocesorem a napájení je na 4 tužkové baterie. Dvířka jsou kompletně sestavené a pouze se přišrobují dvěma vruty na otvor do kurníku.Dvířka mají hlasový výstup, který hlásí čas otevření a zavření, teplotu a veškeré příkazy. Podrobnosti a video na: http://dvirka-do-kurniku.webnode.cz/

18.11.2017 09:56 | video inzerát z rubriky Slepice, kuřata, kohouti

Inzerát: Prodám NC dlabačku CENTAURO ALFA

Prodám NC dlabačku CENTAURO ALFA

Stroj je vhodný pro přesné dlabání a frézování otvorů ve výrobě dveří, zárubní, schodů, regálů, nábytkových dílců, drobných dřevostaveb, zahradního nábytku apod. Otvory vyráběné na tomto stroji mohou mít různorodý tvar a velikost, např.otvor pro zámek dveří, včetně bezpečnostního tříbodového, protiplechy, skryté závěsy dveří, otvor pro kliku a fabku, osazení pro schodnice, příčky regálů, dřevěných venkovních žaluzií apod. Velikost a umístění otvorů je řízena počítačem dle zvoleného programu. Tvorba programů je velice jednoduchá pomocí grafiky a přednastavených geometrických tvarů. Přěsno..

18.11.2017 09:08 | video inzerát z rubriky Dlabačky

Inzerát: Náměty na dárky

Náměty na dárky

Pro dekoraci, lepší dýchání, prevence nachlazení, pohlcování cigaretového kouře. Dále pro pěstování vlhkomilných rostlin, teraristiku a okrasná jezírka. Fontány mají barevně prosvětlení, které umocňuje jejich dekoratinost. www.pemacas.cz

18.11.2017 08:48 | video inzerát z rubriky Ostatní výbava bydlení

Inzerát: Mlhová čarodějnice pro aromaterapii a dekoraci - LP-25BF

Mlhová čarodějnice pro aromaterapii a dekoraci - LP-25BF

Vtipný a přitom účelný dárek - Mlhová čarodějnice. Působí blahodárně při alergii na pyl. Bytový ultrazvukový aroma mlhovač s mlhovým generátorem, který vyrábí studenou mlhu, v mystickém provedení čarodějnice vařící pekelný lektvar. Přidáním 2 - 3 kapek přírodní esence do vody docílíte nádherně provoněný byt. Kromě dekorace jsou tyto fontány nejvhodnějším prvkem pro aplikaci přírodních silic, které lze využít jako podporu léčby při různých potížích. Princip spočívá v rozkladu vody s několika kapkami přírodní silice pomocí ultrazvukového generátoru v mlhových fontánách. Tyto silice nejsou roz..

18.11.2017 08:40 | video inzerát z rubriky Dárky, dárkové zboží

Inzerát: Oldřich Nový - propagační fotografie s podpisem

Oldřich Nový - propagační fotografie s podpisem

Oldřich Nový, vzácná portrétní fotografie z roku 1938 s originálním podpisem Oldřicha Nového, vyrobená v pražském fotoateliéru Ströminger.

18.11.2017 07:52 | video inzerát z rubriky Staré fotografie

Inzerát: Philips 830A - nádherná funkční miniatura starožitného rádia

Philips 830A - nádherná funkční miniatura starožitného rádia

Philips 830A - nádherná funkční miniatura elektronkového starožitného rádia, rok výroby 1932. Sběratelská miniatura je plně funkční na obou vlnových rozsazích a krásně hraje, vyzkoušeno. Napájení dvě tužkové baterie AA. Rozměry 9 x 11,5 x 5 cm. Pro porovnání velikostí je na poslední fotografii miniatura společně se skutečným rádiem Tesla Talisman 308U. Miniatur starožitných rádií mám víc, napište si o seznam.

18.11.2017 07:48 | video inzerát z rubriky Ostatní starožitnosti

Videoinzeráty 4348 z 1 157 | Vložit inzerát

CZ SK PL DE AT FR IT UK US ES HU

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

HyperOdvoz

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje
Copyright © 2003-2017, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor